ESD Seperatör

Antistatik ESD Seperatör

Elektronik parçaların kutu ve kaplarda verimli bir şekilde düzenlenmesi için ESD malzeme bölücülere ihtiyacınız vardır. Bunlar, ürünleri elektrostatik boşalmaya karşı korur ve uzunlamasına veya enine yerleştirilebilir, böylece elektronik bileşenlerin verimli bir şekilde depolanması için çok sayıda konfigürasyon yapılabilir.

ESD Seperatör kullanarak depolama konteyneri alanını optimize edecek ve çok daha iyi bir kargo/nakliye maliyeti oranı elde edeceksiniz. En önemlisi elektronik parçalar mükemmel bir şekilde korunacak ve nakliye sırasında hasar gören ürün sayısını azaltarak maliyetten tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

esd seperatör

ESD Seperatörleri

Seperatör

esd seperatör

ESD Seperatörleri

Seperatör

esd seperatör

ESD Seperatörleri

Seperatör

esd seperatör

ESD Seperatörleri

Seperatör

ESD Seperatör Özellikleri

ESD bölmeleri tek yönlü kullanım veya çoklu kullanım uygulamaları için tasarlanabilmektedir. Bölme hücreleri olağanüstü fiziksel koruma sağlar ve doğru parça sayımı sağlar. Otomatik bölme birleştiricilerimiz, özel ihtiyaçlarınıza göre boyutlandırılmış bölmeler oluşturur. Köpük veya bireysel koruma torbalarına göre kullanımı daha kolay, daha ucuz ve daha iyi yoğunluktadır.

Hasar ve arızalarını önlemek için elektronik bileşenlerin paketlenmesi, saklanması ve sevk edilmesine özellikle dikkat edilmektedir.

ESD Seperatör malzemelerinden yapılmış eksiksiz bir ambalaj yelpazesi sunar ve ayrıca şirketinizin ürünleriyle uyumlu olacak şekilde standart aralıktaki çok sayıda ambalajı da özelleştirebilir.

Elektronik kartlar için ayırıcılar ve tutuculardan kutulara ve taşıma arabalarına kadar bu ürünler, elektrostatik boşalma olayını önleyen malzemelerden üretilmektedir.

esd seperatör

SPR-5618 ESD

556 x 185 mm

esd seperatör

SPR-3618 ESD

356 x 185 mm

esd seperatör

SPR 5615 ESD

550 X 150

esd seperatör

SPR 36 ESD

356 x 90